The Evil Within 2 Pobierz na PC Pełna Wersja

The Evil Within 2 Pobierz na PC Pełna Wersja 

The Evil Within 2 Pobierz na PC

Informacje o wstawce The Evil Within 2 Download Pełna Wersja

Nazwa Pliku: The Evil Within 2 InstallShield .exe
Format: exe ( downloader i instalator )
Platforma: PC
Język: Angielski, Polski
Łącze: Pobieranie gry z naszych serwerów z pełną prędkością łącza.

Recenzja The Evil Within 2 Download Pełna Wersja

The Evil Within 2 Pobierz na PC to wydana na platformę PC Windows gra akcji należąca do kategorii survival horror. Jest to kontynuacja produkcji z 2014 roku; oba tytuły opracowało studio Tango Gameworks. Na czele zespołu ponownie stanął legendarny projektant Shinji Mikami, czyli ojciec takich serii jak Dino Crisis, Devil May Cry, Onimusha czy Resident Evil. Głównym bohaterem gry jest znany z pierwszej części detektyw Sebastian Castellanos, który po śmierci swojej córki Lily popada w alkoholizm i depresję. Wkrótce odkrywa on jednak, że jego dziecko wcale nie zginęło podczas pożaru domu, a zostało porwane. Wyrusza więc w podróż do pozornie idyllicznego miasteczka Union. W tym miejscu utworzono nową alternatywną rzeczywistość, wykorzystując do tego córkę bohatera.

The Evil Within 2 Pobierz Pełna Wersja Gry

pobierz na pc

The Evil Within 2 Download Jak Pobrać i Zainstalować Grę

1. Kliknij button Pobierz Gre.
2. Poczekaj aż instalator gry zostanie pobrany.
3. Uruchom instalator i rozpocznij proces instalacyjny gry.
4. Podczas instalacji wybierz miejsce instalowanej gry oraz poczekaj aż instalator pobierze wymagane pliki i je zainstaluje.
5. Uruchamiamy grę.

The Evil Within 2 Download Zapowiedź gry Video.

Aby ją odzyskać Sebastian musi opuścić świat realny i udać się na wyprawę do koszmarnego wymiaru, skonstruowanego przez grupę Mobius. Pod względem mechaniki rozgrywki wydane na platformę PC Windows The Evil Within 2 pobierz na pc stanowi rozwinięcie pomysłów z pierwszej części. Ponownie otrzymujemy więc grę akcji typu survival horror, w której kamera umieszczona jest za plecami bohatera. Zabawa sprowadza się do eksploracji, rozwiązywania okazjonalnych zagadek oraz walki. Podczas zabawy przychodzi nam zmierzyć się z wieloma różnorodnymi potworami, przy czym otrzymujemy sporą swobodę wyboru metod radzenia sobie z zagrożeniami. Możliwe są otwarte konfrontacje z użyciem ciężkiej broni palnej, albo bardziej skradankowe podejście zakładające krycie się w cieniach i wykorzystywanie kuszy do cichego eliminowania przeciwników. Nie brakuje też sytuacji, w których najlepszym pomysłem jest ucieczka, zwłaszcza że zgodnie z tradycjami gatunku amunicji i zasobów zawsze jest jak na lekarstwo. Podobnie jak w pierwszej części, w The Evil Within 2 pobierz na pc przychodzi nam przemierzać ciasne, klaustrofobiczne lokacje, ale tym razem obok nich pojawiają się również otwarte i nieliniowe tereny, które możemy odkrywać we własnym tempie i które oferują wiele pobocznych aktywności.

  • The Evil Within 2 Pełna Wersja
  • The Evil Within 2 Pobierz
  • The Evil Within 2 Download
  • The Evil Within 2 exsite24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *