Pizza Connection 3 Pobierz na PC – Pizza Connection 3 Download PC

Pizza Connection 3 Pobierz na PC – Pizza Connection 3 Download PC

Pizza Connection 3 Pobierz na PC

Informacje o wstawce Pizza Connection 3 Download Pełna Wersja

Nazwa Pliku: Pizza Connection 3 InstallShield .exe
Format: exe ( downloader i instalator )
Platforma: PC
Język: Angielski, Polski, Francuski
Łącze: Pobieranie gry z naszych serwerów z pełną prędkością łącza.

Recenzja Pizza Connection 3 Download Pełna Wersja

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz to wydana na PC Windows strategia ekonomiczna autorstwa studia Gentymad. Jest to kolejna odsłona cyklu, na który składają się gry Pizza Syndicate z 1999 roku i wydane rok później Pizza Connection 2. Na niektórych rynkach cykl znany był dawniej na jako Fast Food Tycoon. Produkcja oparta została na tych samych rozwiązaniach co poprzednie części. Wcielamy się więc we właściciela nowo otwartej małej pizzerii i naszym zadaniem jest przeobrażenie skromnego biznesu w wielką sieć restauracji, posiadającą lokale na całym świecie. Wydane zzzzzzzzzzzzzz to strategia ekonomiczna, w której musimy dbać zarówno o stronę biznesową przedsięwzięcia, jak i wymyślać własne dania. Gra oferuje kreator pizz, pozwalający nam swobodnie komponować nowe warianty z wykorzystaniem ponad 75 składników. Podczas zabawy konieczne jest zarządzanie restauracjami oraz pracownikami, dekorowanie lokali, inwestowanie w analizy rynkowe oraz marketing. Zgodnie z tradycjami serii, nie jesteśmy ograniczeni do uczciwej konkurencji. Przydatnymi metodami walki z rywalami okażą się m.in. łapówki oraz sabotaż. zzzzzzzzzzzzzzzzzzz oferuje obszerną kampanię dla pojedynczego gracza, w której zaczynamy na ulicach Rzymu, aby w trakcie dwunastu misji podbić rynki m.in. w Berlinie, Waszyngtonie i Sydney. Jak na strategię ekonomiczną przystało, nie zabrakło także trybu swobodnego, w którym sami ustalamy paramenty startowe, takie jak miasto z pierwszą restauracją, konkurencję oraz wiele innych warunków wpływających na rozgrywkę.

Pizza Connection 3 Pobierz Pełna Wersja Gry

pobierz na pc

Pizza Connection 3 Download Jak Pobrać i Zainstalować Grę

1. Kliknij button Pobierz Gre.
2. Poczekaj aż instalator gry zostanie pobrany.
3. Uruchom instalator i rozpocznij proces instalacyjny gry.
4. Podczas instalacji wybierz miejsce instalowanej gry oraz poczekaj aż instalator pobierze wymagane pliki i je zainstaluje.
5. Uruchamiamy grę.

Pizza Connection 3 Download Zapowiedź gry Video.

Ekonomiczna strategia Pizza Tycoon – znana w Europie jako Pizza Connection – doczeka się kontynuacji. Assemble Entertainment wyda zzzzzzzzzzz wiosną przyszłego roku. Nowy tytuł stawia na podobne założenia: gracze będą prowadzić własną restaurację, a jednym z najważniejszych elementów zabawy będzie komponowanie własnych pizz za pomocą rozbudowanego edytora i ponad 75 składników. Do tego złożona z 12 misji kampania dla jednego gracza, pozwalająca wspinać po szczeblach kariery – od prostego piekarza w Rzymie do potentata światowej branży. Nie zabraknie różnych lokacji, takich jak Sydney, Berlin i Waszyngton. Zajmiemy się także urządzaniem własnego lokalu: ustalimy plan pomieszczeń, wybierzemy meble i wystrój, zatrudnimy personel, przygotujemy kampanie reklamowe i strategie marketingowe. W sssssssssssss powróci także opcja sabotażu konkurencji oraz tryb swobodnej gry, bez ograniczeń związanych z misjami w kampanii, a z ustalaniem własnych warunków zwycięstwa.

  • Pizza Connection 3 Pełna Wersja
  • Pizza Connection 3 Pobierz
  • Pizza Connection 3 Download
  • Pizza Connection 3 exsite24.pl
  • Pizza Connection 3 spolszczenie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *