Pillars of Eternity II Deadfire Pobierz Pełna Wersja Download

Pillars of Eternity II Deadfire Pobierz Pełna Wersja Download

Pillars of Eternity II Deadfire Pobierz

Informacje o wstawce Pillars of Eternity II Deadfire Download Pełna Wersja

Nazwa Pliku: Pillars of Eternity II Deadfire InstallShield .exe
Format: exe ( downloader i instalator )
Platforma: PC
Język: Angielski, Polski
Łącze: Pobieranie gry z naszych serwerów z pełną prędkością łącza.

Recenzja Pillars of Eternity II Deadfire Download Pełna Wersja

Pillars of Eternity II Deadfire Pobierz to kontynuacja udanej gry RPG Pillars of Eternity z 2015 roku. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Obsidian Entertainment – jeden z najbardziej znanych producentów, specjalizujący się w grach fabularnych. Założona w 2003 roku firma, zatrudniająca na początku działalności przede wszystkim byłych pracowników Black Isle Studios, ma na swoim koncie takie tytuły jak Star Wars: Knights of the Old Republic II – The Sith Lords, Neverwinter Nights 2, Fallout: New Vegas czy też South Park: Kijek Prawdy. Oprócz tych projektów, firma stworzyła także Armored Warfare, będące konkurencją dla popularnej gry free-to-play World of Tanks. Uznany za martwego Eothas, bóg światła i odrodzenia, powraca do życia i wciela się w posąg pogrzebany pod należącą do protagonisty warownią Caed Nua. Niszczy to twierdzę, ale na szczęście bohaterowi udaje się ujść z życiem. By ocalić duszę, musi poszukać odpowiedzi na pytania, które mogą wprowadzić chaos do świata bogów i śmiertelników – oraz oczywiście odnaleźć Eothasa.

Pillars of Eternity II Deadfire Pobierz Pełna Wersja Gry

pobierz na pc

Pillars of Eternity II Deadfire Download Jak Pobrać i Zainstalować Grę

1. Kliknij button Pobierz Gre.
2. Poczekaj aż instalator gry zostanie pobrany.
3. Uruchom instalator i rozpocznij proces instalacyjny gry.
4. Podczas instalacji wybierz miejsce instalowanej gry oraz poczekaj aż instalator pobierze wymagane pliki i je zainstaluje.
5. Uruchamiamy grę.

Pillars of Eternity II Deadfire Download Zapowiedź gry Video.

Pillars of Eternity II Deadfire Pobierz to klasyczna gra RPG przeznaczona na PC Windows. Akcja dwójki rozgrywa się na znajdującym się daleko na wschodzie archipelagu Deadfire. Składający się z wielu niewielkich wysp rejon zmusza gracza do przemieszczania się drogą wodną oraz lądową. Poszczególne lokacje skrywają wiele tajemnic oraz problemów – nim odnajdziemy Eothasa, musimy między innymi rozwiązać konflikt pomiędzy mieszkańcami wysp oraz uporać się z machinacjami kompanii handlowych i piratów. Świat gry oferuje więc wiele atrakcji i zróżnicowanych zadań, a dodatkowo żyje własnym życiem – ludzie mają rozmaite zajęcia i codzienne obowiązki, a konkretne osoby można spotkać tylko w określonych miejscach o różnych porach dnia i nocy. Oczywiście w produkcji pojawiają się starzy znajomi (Edér, Aloth, Pallegina) oraz zupełnie nowe, nieznane dotąd postacie i potwory. Zmiany wprowadzono również w interfejsie gracza oraz dialogach. Mimo wszystko jest to jednak gra wiernie trzymająca się zasad ustalonych przez jedynkę. Co ciekawe, wybory dokonane w pierwszej części gry mają znaczenie w Pillars of Eternity II Deadfire Pobierz, gdyż można przenosić zapisane stany gry.

  • Pillars of Eternity II Deadfire Pełna Wersja
  • Pillars of Eternity II Deadfire Pobierz
  • Pillars of Eternity II Deadfire Download
  • Pillars of Eternity II Deadfire exsite24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *