Guild Wars 2 Path of Fire Download Pełna Wersja PC

Guild Wars 2 Path of Fire Download Pełna Wersja PC

Guild Wars 2 Path of Fire Download

Informacje o wstawce Guild Wars 2 Path of Fire Download Pełna Wersja

Nazwa Pliku: Guild Wars 2 Path of Fire InstallShield .exe
Format: exe ( downloader i instalator )
Platforma: PC
Język: Angielski, Polski
Łącze: Pobieranie gry z naszych serwerów z pełną prędkością łącza.

Recenzja Guild Wars 2 Path of Fire Download Pełna Wersja

Guild Wars 2 Path of Fire Download to kolejne rozszerzenie do popularnej gry MMORPG pod tytułem Guild Wars 2. Za powstanie owego dodatku odpowiadają autorzy podstawowej wersji gry, czyli studio ArenaNet. Add-on pojawił się na platformie PC Windows. Akcja Guild Wars 2 Path of Fire Download toczy się po wydarzeniach zawartych we wcześniejszym DLC – Heart of Thorns. Po tym jak prowadzeni przez graczy bohaterowie pokrzyżowali plany podboju świata snute przez Balthazara, czyli boga wojny i ognia, jego spojrzenie zwróciło się w stronę mieszczącego się na południu królestwa Elona i pustyni Crystal Desert. Zadaniem herosów jest powstrzymanie zwycięskiego pochodu jego złowieszczej armii nim cała kraina padnie pod jej ciężarem.

Guild Wars 2 Path of Fire Pobierz Pełna Wersja Gry

pobierz na pc

Guild Wars 2 Path of Fire Download Jak Pobrać i Zainstalować Grę

1. Kliknij button Pobierz Gre.
2. Poczekaj aż instalator gry zostanie pobrany.
3. Uruchom instalator i rozpocznij proces instalacyjny gry.
4. Podczas instalacji wybierz miejsce instalowanej gry oraz poczekaj aż instalator pobierze wymagane pliki i je zainstaluje.
5. Uruchamiamy grę.

Guild Wars 2 Path of Fire Download Zapowiedź gry Video.

Na potrzeby Guild Wars 2 Path of Fire Download autorzy przygotowali sporo nowej zawartości. Wśród opracowanych przez nich atrakcji prym wiedzie pięć nowych stref czekających na odwiedzenie; co ciekawe lokacje przewyższają pod względem rozmiarów wszystkie miejsca, jakie mogliśmy zwiedzić do tej pory. W tym momencie warto odnotować, że ich eksploracja jest możliwa zarówno na piechotę, jak i na grzbiecie jednego z kilku wierzchowców. Te ostatnie służą nie tylko do transportu naszej postaci (dzięki nim możemy dostać się w trudno dostępne miejsca) – udzielają nam bowiem realnego wsparcia podczas starć z oponentami. Ponadto twórcy postarali się o dziewięć elitarnych specjalizacji dla naszych bohaterów, co umożliwia dalszy rozwój herosów znajdujących się na osiemdziesiątym poziomie doświadczenia. Listę nowości zamykają pachnąca świeżością siedziba gildii, starcia z mocarnymi bossami oraz nowe pancerze, broń i kostiumy inspirowane kulturą mieszkańców Elony. Guild Wars 2 Path of Fire Pobierz na PC można nabyć osobno lub w pakiecie z poprzednim dodatkiem. Add-on wymaga do działania jedynie podstawowej wersji gry Guild Wars 2, aczkolwiek rozwój wyżej wspomnianej siedziby gildii wiąże się z koniecznością posiadania rozszerzenia Heart of Thorns.

 
  • Guild Wars 2 Path of Fire Pełna Wersja
  • Guild Wars 2 Path of Fire Pobierz
  • Guild Wars 2 Path of Fire Download
  • Guild Wars 2 Path of Fire exsite24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *