Far Cry New Dawn Download PC – Far Cry New Dawn Skidrow

Far Cry New Dawn Download PC – Far Cry New Dawn Skidrow

Far Cry New Dawn Skidrow

Informacje o wstawce Far Cry New Dawn Download Pełna Wersja

Nazwa Pliku: Far Cry New Dawn InstallShield
Format: ( downloader i instalator )
Platforma: PC
Wersja językowa: ENG, PL i inne
Łącze: Pobieranie gry z naszych serwerów z pełną prędkością łącza.
Brak hasła

Far Cry New Dawn Skidrow Pełna Wersja Gry

pobierz na pc

Far Cry New Dawn Download Jak Pobrać i Zainstalować Grę

1. Kliknij button Pobierz Grę.
2. Poczekaj aż instalator gry zostanie pobrany.
3. Uruchom instalator i rozpocznij proces instalacyjny gry.
4. Podczas instalacji wybierz miejsce instalowanej gry oraz poczekaj aż instalator pobierze wymagane pliki i je zainstaluje.
5. Uruchamiamy grę.

Recenzja Far Cry New Dawn Skidrow Download

Far Cry New Dawn Download PC to nowa odsłona popularnej serii strzelanek od Ubisoftu. Mimo braku cyfry w tytule, jest to kontynuacja Far Cry 5, choć z innymi postaciami w roli głównej. Tytuł przedstawi nowe dla cyklu realia postapokaliptyczne, choć nie w typowy dla tej tematyki szaro-brązowy i ponury sposób. Twórcy chcą nadać światu trochę koloru. Pod względem rozgrywki to wciąż gra akcji w wielkim, otwartym świecie.

W Far Cry New Dawn Skidrow wrócimy do Montany, choć nie jest to jedyne miejsce akcji – od czasu do czasu wybierzemy się też na ekspedycje do innych stanów. Na przykład na bagna Luizjany. Postapokaliptyczna Montana jest całkiem kolorowa i pełna życia. Fauna i flora nie przejęły się zbytnio wybuchem bomby atomowej. Widzimy sporo barwnej roślinności, a nawet zwierzęta nabrały kolorów.

Akcja Far Cry New Dawn Download PC rozgrywa się kilkanaście lat po wybuchu bomby, a więc w okresie tak zwanego super-kwitnienia. Taki proces miałby faktycznie nastąpić po nuklearnej zimie – deweloperzy konsultowali się w tej sprawie z naukowcami. Historia skupi się na konflikcie dwóch frakcji ocalałych po katastrofie, które walczą o kontrolę nad regionem. Pojawi się też wątek sekty Dzieci Edenu z Far Cry 5, a także pewien charyzmatyczny prorok… Przynajmniej we wspomnieniach.

Far Cry New Dawn Download PC to nie Far Cry 6, dlatego twórcy nie wprowadzają żadnych wielkich zmian w formule zabawy. To nadal dynamiczna, zręcznościowa strzelanka, oferująca różne style gry. Wyposażeni w łuk czy wyrzutnię pił możemy zakradać się po cichu do wrogich obozów i starać się eliminować przeciwników po cichu. Nic oczywiście nie stanie na przeszkodzie, by z karabinem i zapasem granatów rozpętać wybuchowy chaos.

Powrócą też pojazdy – największą rolę odegrają samochody, które przydadzą się jako środek transportu. Szybka podróż będzie możliwa, gdy przejmiemy bazy oponentów. Podczas podróży spotkamy sporo drapieżników, a jednym z naszych kompanów będzie mógł nawet zostać zmutowany dzik. Powróci też psi towarzysz, choć nie będzie to Boomer z Far Cry 5.

Przejmowanie obozów zaoferuje nowe możliwości. W New Dawn będziemy mogli zlecić mieszkańcom takiego przyczółku zbieranie zasobów, które zasilą nasze konto. Twórcy Far Cry New Dawn Skidrow postanowili też tym razem wprowadzić więcej trudnych przeciwników do gry, a jednocześnie zaznaczyć poziom wyzwania – wrogowie na 3 poziomie będą najcięższymi rywalami. Pojawią się, gdy narobimy zbyt dużo szkód i zaczną na nas polować. W miarę postępów poznamy różnych bohaterów niezależnych. Część z nich, podobnie jak w Far Cry 5, będziemy mogli zabierać ze sobą na misje. Każda postać będzie miała inną specjalizację. Jedna wyszkolona jest w używaniu wyrzutni rakiet, a inna preferuje łuk.

Far Cry New Dawn Download Zapowiedź gry Video.

  • Far Cry New Dawn Pełna Wersja
  • Far Cry New Dawn Pobierz
  • Far Cry New Dawn Download pc
  • Far Cry New Dawn exsite24.pl
  • Far Cry New Dawn za darmo
  • Far Cry New Dawn skidrow
  • Far Cry New Dawn codex

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *