CodeRed Agent Sarahs Story Pobierz na PC Pełna Wersja 

CodeRed Agent Sarahs Story Pobierz na PC Pełna Wersja 

CodeRed Agent Sarahs Story Pobierz na PC

Informacje o wstawce CodeRed Agent Sarahs Story Download Pełna Wersja

Nazwa Pliku: CodeRed Agent Sarahs Story InstallShield .exe
Format: exe ( downloader i instalator )
Platforma: PC
Język: Angielski, Polski
Łącze: Pobieranie gry z naszych serwerów z pełną prędkością łącza.

Recenzja CodeRed Agent Sarahs Story Download Pełna Wersja

CodeRed Agent Sarahs Story Pobierz W grze wcielamy się w postać agentki specjalnej FBI – tytułowej Sarę Young, kierującej w agencji komórką do spraw terroryzmu i stajemy się uczestnikami szeroko zakrojonego śledztwa, mającego na celu schwytanie niezwykle groźnego terrorysty. Sytuację mocno komplikuje fakt, że do zapowiedzianego przez zbrodniarza wybuchu bomby w Nowym Jorku pozostały zaledwie 3 dni. Decydującym dla powodzenia śledztwa czynnikiem, pozostaje więc lawinowo uciekający czas oraz pytanie, czy uda się nam w porę pozyskać informacje na temat lokalizacji bomby i uchronić tętniącą życiem, wielomilionową metropolię przed prawdziwą nuklearną zagładą.

CodeRed Agent Sarahs Story Pobierz Pełna Wersja Gry

pobierz na pc

CodeRed Agent Sarahs Story Download Jak Pobrać i Zainstalować Grę

1. Kliknij button Pobierz Gre.
2. Poczekaj aż instalator gry zostanie pobrany.
3. Uruchom instalator i rozpocznij proces instalacyjny gry.
4. Podczas instalacji wybierz miejsce instalowanej gry oraz poczekaj aż instalator pobierze wymagane pliki i je zainstaluje.
5. Uruchamiamy grę.

CodeRed Agent Sarahs Story Download Zapowiedź gry Video.

CodeRed Agent Sarahs Story Pobierz w grze CodeRed łączy w sobie interaktywną opowieść z elementami ekonomii, licznymi zagadkami logicznymi oraz minigrami typu „ukryte obiekty”, choć na graczy czekają także elementy zręcznościowe np. pościgi samochodowe czy strzelaniny. Podczas zabawy odwiedzamy szereg nowojorskich lokacji (wzorowanych na tych rzeczywistych) i odbywamy całą masę rozmów. CodeRed Agent Sarahs Story Pobierz Musimy jednak pamiętać o tym, że wszystkie podejmowane przez nas działania będą miały swoje określone konsekwencje, a podczas zabawy nierzadko czekają nas także trudne wybory moralne, włącznie z koniecznością decydowania o czyimś życiu lub śmierci. W zależności od podejmowanych wyborów, czeka nas także jedno z trzech alternatywnych zakończeń opowiedzianej historii. Całość koncentruje się na fabule oraz osobie głównej bohaterki, która w przypadku interakcji z innymi postaciami, ma również możliwość pogłębienia wybranych relacji. Nie wolno nam jednak zapomnieć o ustawicznie upływającym czasie, od którego zależeć mogą miliony ludzkich istnień.

  • CodeRed Agent Sarahs Story Pełna Wersja
  • CodeRed Agent Sarahs Story Pobierz
  • CodeRed Agent Sarahs Story Download
  • CodeRed Agent Sarahs Story exsite24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *