Bus Simulator 18 Pobierz na PC – Bus Simulator 18 Download PC

Bus Simulator 18 Pobierz na PC – Bus Simulator 18 Download PC

Bus Simulator 18 Pobierz na PC

Informacje o wstawce Bus Simulator 18 Download Pełna Wersja

Nazwa Pliku: Bus Simulator 18 InstallShield .exe
Format: exe ( downloader i instalator )
Platforma: PC
Język: Angielski, Polski, Francuski
Łącze: Pobieranie gry z naszych serwerów z pełną prędkością łącza.

Recenzja Bus Simulator 18 Download Pełna Wersja

Bus Simulator 18 Pobierz na PC to kolejna część serii symulatorów autobusów miejskich tworzonej od lat przez firmę astragon Entertainment. Gra oddaje w ręce gracza pojazdy takich marek jak MAN czy Daimler Buses (tytuł posiada licencję na używanie prawdziwych wozów) i pozwala jeździć do woli po jednym z niemieckich miast. Bus Simulator 18 Pobierz na PC został stworzony przez studio StillAlive (autorów poprzedniej wydanej na PC części, znanych też m.in. z Son of Nor). W Bus Simulator 18 gracz jest odpowiedzialny nie tylko za punktualne i zgodne z przepisami ruchu drogowego prowadzenie autobusu. Do jego zadań należy również interakcja z pasażerami (np. sprzedawanie biletów) oraz radzenie sobie z różnego rodzaju zdarzeniami losowymi – m.in. awariami, korkami, zmianami pogody.

Bus Simulator 18 Pobierz Pełna Wersja Gry

pobierz na pc

Bus Simulator 18 Download Jak Pobrać i Zainstalować Grę

1. Kliknij button Pobierz Gre.
2. Poczekaj aż instalator gry zostanie pobrany.
3. Uruchom instalator i rozpocznij proces instalacyjny gry.
4. Podczas instalacji wybierz miejsce instalowanej gry oraz poczekaj aż instalator pobierze wymagane pliki i je zainstaluje.
5. Uruchamiamy grę.

Bus Simulator 18 Download Zapowiedź gry Video.

Warto podkreślić, że najnowsza część serii Bus Simulator na PC Windows może się pochwalić przeszło dwa razy większym światem od swojej oznaczonej numerem 16 poprzedniczki oraz realistycznym cyklem dnia i nocy. Rozgrywka może być prowadzona w trybie kariery, w którym za solidne wywiązywanie się ze swoich obowiązków otrzymujemy punkty reputacji. Im lepszym jesteśmy pracownikiem, tym chętniej jeżdżą z nami pasażerowie, co z kolei nie pozostaje bez wpływu na wyniki finansowe całego przedsiębiorstwa – a tym samym nasz dostęp do nowocześniejszych autobusów. Bus Simulator 18 Pobierz na PC działa w oparciu o silnik Unreal Engine 4, jednak nie należy w tym wypadku oczekiwać szczególnych fajerwerków graficznych. Podobnie jak w innych tego typu grach oprawa prezentuje się co najwyżej poprawnie.

  • Bus Simulator 18 Pełna Wersja
  • Bus Simulator 18 Pobierz
  • Bus Simulator 18 Download
  • Bus Simulator 18 exsite24.pl
  • Bus Simulator 18 spolszczenie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *